Penzión Antares ⭐⭐⭐
Zuberec, Roháče - ORAVA
Rezervovať

Penzión Antares - Zuberec, roháče - Orava

Škola v Prírode

ZŠ I. STUPEŇ - CENA: 154€ s DPH /dieťa

Lyžiarsky zájazd

ZŠ - CENA: 177€ s DPH /dieťa

SŠ - CENA: 177€ s DPH /dieťa

Lyžiarske stredisko- Roháče, Spálená

Lyžiarske stredisko Roháče - Spálená známe a veľmi obľúbené lyžiarske stredisko sa nachádza v obci Zverovka v Západných Tatrách 7 km od obce Zuberec. Je vhodné pre náročných lyžiarov aj pre začiatočníkov. V stredisku sú dve sedačkové lanovky /1800m, 1400m / a tri lyžiarske vleky/ 900m, 400m, 250 m/. Cena 5 dňového ski-pasu aktuálne info www.rohacespalena. sk alebo LS Janovky-Milotín www.janovky.sk. Skibus (ráno odvoz, poobede dovoz, pondelok - piatok) do lyžiarskeho strediska zabezpečíme za poplatok. Servis a požičovňa lyží.

Ubytovanie

Zrekonštruovaný penzión, ubytovanie v priestranných 2 – 5 lôžkových apartmánoch s vlastným sociálnym zariadením. Kapacita 80 osôb.

Vybavenie

Reštaurácia, konferenčná miestnosť s TV a dataprojektorom, stolový futbal, vonku priestor na športovanie a posedenie, veľa možností na turistické vychádzky, v blízkosti minigolf, wellness, koníky, hojdačky, preliezky.

V cene

Pobyty začínajúce obedom a končiace raňajkami, 4x ubytovanie, 5 x denne strava, (LK 3x denne strava), raňajky formou bufetu, pitný režim, pobyt pedagogického dozoru a zdravotníka, poistenie CK voči insolventnosti. BONUS.

Výlety

Oravský hrad, Oravská priehrada, Liptovská Mara - výlet loďou, Bešeňová, Tatralandia, Múzeum Oravskej dediny, Demänovská jaskyňa, Roháče, Koliba Josu s pekným areálom a bazénom. Bazén 1 km od hotelu.

Cena a bonusy

Škola v Prírode

ZŠ I. STUPEŇ - CENA: 154€ s DPH / dieťa

Lyžiarsky zájazd

ZŠ - CENA: 177€ s DPH / dieťa

SŠ - CENA: 177€ s DPH / dieťa

V prípade záujmu o dopravu, info. na stránke INFORMÁCIE.

BONUS - Za každé 13 dieťa obdržíte bonus 130€ v cene.
PESTRÝ ANIMAČNÝ PROGRAM za príplatok 35€ s DPH / dieťa.
V prípade záujmu o dopravu, info na stránke INFORMÁCIE.