Penzión Pltník - Červený Kláštor

Škola v Prírode

CENA: 158€ s DPH /dieťa

Lyžiarsky zájazd

CENA: 169€ s DPH /dieťa

SKI resort Poľana S o s n y - N i e d z i c a

4 km od penzióna je SKI resort Poľana S o s n y - N i e d z i c a , 2 km zjazdoviek (ľahko a stredne obtiažne), umelé zasnežovanie, servis a požičovňa lyží. Cena 5 dňového skipasu 50 Eur/osoba vrátane skibusu ráno odvoz, poobede dovoz (pondelok až piatok).

Ubytovanie

V pekne zariadených 2-4 lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením a TV/SAT, kapacita 65 osôb + 35 lôžok v bungalovoch, ktoré sú v bezprostrednej blízkosti penziónu. Všetko v jednom areáli.

Vybavenie

Reštaurácia, spoločenská miestnosť, wellness, multifunkčné ihrisko (futbal, volejbal, tenis, basketbal), detské ihrisko, stolný tenis, biliard, stolný futbal, vonkajší bazén.

Výlety

Národná kultúrna pamiatka Kláštor kartuziánov, vodné športy na riekeDunajec, Pieninský národný park, zrúcanina hradu Czorsztyn, zámok v Niedzici, možnosť povozenia na vyhliadkovej lodi na priehrade za Poľskou hranicou

V cene

Pobyty začínajúce obedom a končiace raňajkami, 4x ubytovanie, 5x denne strava, (pri LK 3x denne strava)pitný režim, pobyt pedagogického dozoru, poistenie CK voči insolventnosti. BONUS.

Cena a bonusy

Škola v Prírode

158€ s DPH / dieťa

Lyžiarsky zájazd

169€ s DPH / dieťa

V prípade záujmu o dopravu, info. na stránke INFORMÁCIE.

BONUS - Za každé 13 dieťa obdržíte bonus 130€ v cene.
PESTRÝ ANIMAČNÝ PROGRAM za príplatok 35 € s DPH / dieťa.
V prípade záujmu o dopravu, info na stránke INFORMÁCIE.
ZDRAVOTNÍKA poskytuje penzión ZDARMA.